Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Декабрь » 8 » Школярі Дніпропетровщини виграли всеукраїнські змагання з легкої атлетики, присвячені пам’яті Сергія Операйла
16:37

У Республіканському училищі фізичної культури відбулися відкриті Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед школярів (1996 року народження та молодші), присвячені пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла.

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков, член виконкому Федерації легкої атлетики України Олександр Величко, заслужений тренер СРСР Володимир Кіба, директор Республіканського вищого училища фізичної культури Володимир Тібабішев, рідні і друзі Сергія Операйла, керівники усіх обласних відділень Комітету.

Учасники турніру вшанували пам’ять Сергія Ілліча Операйла хвилиною мовчання.

Голова Комітету Євген Баженков привітав юних спортсменів та вболівальників з початком змагань, побажав хлопцям і дівчатам успішних стартів, цікавої і змістовної боротьби на бігових доріжках і в секторах для стрибків та метань.

За нагороди змагалися шкільні команди з 23 областей України, а також міст Києва та Севастополя.

У загальнокомандному заліку перемогла збірна Днiпропетровської області ‑ 455 очок. Друге місце посіли школярі Києва ‑ 441 очко. Легкоатлети Київської області фінішували третіми ‑ 436 очок. Пропонуємо вашій увазі повну таблицю командної першості серед областей.

Просмотров: 453 | Добавил: лфксук53 | Рейтинг: 0.0/0