Пользователей: 0
Главная » Статьи » Футбол » Футбол

ВПРАВИ З МІНІ-ФУТБОЛУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ 10-12 РОКІВ

У ціль після прострілу.

Гравець А від центрального кола веде м'яч до воріт. Наблизившись до штрафної площі, він передає м'яч партнеру Б на фланг. Останній низом повертає йому м'яч під удар. Гравець А з ходу сильним ударом направляє м'яч у ворота. Гравці періодично міняються ролями.

Точний удар.

На стіні (або щиті) позначаються ворота 3X2 м. У верхніх і нижніх кутах креслять мішені діаметром 0,5 м. Займаються по черзі наносять удари по цілі з 10 м по нерухомому м'ячу (5 ударів лівою і 5 правої). За потрапляння у верхні мішені 3 очки, в нижні – 1 очко. Перемагає той, хто набере більше очок.

Швидкісний дриблінг.

На майданчику на відстані 30 м один від одного позначаються лінії старту і фінішу. Між ними в шаховому порядку розставлені 6 кеглів. Завдання змагаються - якнайшвидше пройти дистанцію, обводячи кеглі змійкою. Гравець, що показав-найкращий час, оголошується переможцем.

Вкидання м'яча.

Вправи проводять на майданчику для міні-футболу. Воротар з м'ячем займає місце в штрафній площі. На протилежному боці поля біля бічних ліній і перед штрафним майданчиком позначаються три кола діаметром 2 м. Воротар виконує 6 кидків по зазначеним цілям (по два кидки в кожну). За потрапляння нараховують 1 очко. Потім до змагань приступає наступний учасник. Гру можна ускладнити, натягнувши на висоті 2 м над середньою лінією мотузку (стрічку). Перемагає воротар, який набрав більше очок.

Добити м'яч головою.

Вправляються два партнера. Один з них, ставши на лінії воріт в 4 – 5 м від бічної стійки, піднімає м'яч над головою і різко кидає його вниз так, щоб м'яч після відскоку опустився близько 6 – метрової позначки. У цей час інший гравець, зробивши ривок за штрафною площею, головою різко направляє відскочивший м'яч у ворота. Партнери періодично міняються ролями.

Ігра в стінку.

На відстані 1 м від штрафної площі (навпроти одного із стояків воріт) встановлюють стійку. У 5 м від штрафної площі (проти іншої стійки) позначають коло діаметром 1 м. Гравець А веде м'яч з глибини поля. Увійшовши в коло, він передає м'яч у напрямку до стійки так, щоб він не доходив до неї примірно 1 м. У цей час партнер Б різко стартує зі штрафної площі до стійки, оббігає її з боку бічної лінії поля і в один дотик повертає м'яч. на хід партнеру А. Той сильно направляє м'яч у ворота. Партнери періодично міняються ролями.

Обведення стійок.

На полі в 5 м від штрафної площі встановлюють стійку. Далі через кожні 1, 2 м ще три стійки. Гравці по черзі з центру поля ведуть м'яч до стійок, обводять їх змійкою і з лінії штрафного б'ють по воротах. Воротарі періодично змінюють один одного. Вправу можна видозмінити: стійки розташовують по діагоналі, що з'єднує 6 – метрову позначку і точку перетину бічний і середньої ліній поля.

М'яч у колі.

На полі позначають коло діаметром 12 – 15 м. Один з гравців з м'ячем розташовується в центрі кола, інші (без м'яча) – рівномірно з зовнішньої його сторони. Центровий гравець низом передає м'яч одному з партнерів. Той повертає йому м'яч тим же прийомом і т. д. Таким чином, в передачах беруть участь всі займаються. Завдання гравців, що стоять поза колом, при наближенні м'яча зробити ривок до м'яча (всередину кола) і після цього, виконати передачу. Суть даної вправи в тому, щоб якомога довше протримати м'яч, виконуючи точні передачі. Вправу можна спростити, дозволивши гравцям виконувати передачу після зупинки м'яча другим дотиком.
Категория: Футбол | Добавил: лфксук53 (02.02.2014)
Просмотров: 927 | Рейтинг: 0.0/0